fotograf ślubny

Cześć!

Chyba najgorzej jest napisać o sobie. Można być albo przesadnie skromnym albo wpaść w megalomanię. Złoty środek jest trudny do osiągnięcia.

Zacznę od przedstawienia siebie 🙂

Jestem Michał i robię zdjęcia. Nic odkrywczego, prawda? Ale jak napiszę, że kocham to robić? W 2016 rzuciłem bezpieczną pracę na etacie i zająłem się tylko i wyłącznie fotografią. I to była chyba najlepsza decyzja w moim życiu. Robię to, co kocham. Czasami mam dość, jestem zmęczony, w ciągłym kontakcie z resztą świata, wpatrzony w maile na urlopie. Ale taki urok zawodu, który sobie wybrałem.

Mam dwójkę wspaniałych dzieciaków, Lilianę i Jaśka. W chwili pisania tego tekstu Jasiek ma pół roku, Lili niedawno skończyła 4 lata. Największe skarby! Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Ale to zrozumiałe, prawda?

Hobby? Chyba zdjęcia 😉 Uwielbiam kino, ale nie te ambitne. Takie zostawiam do obejrzenia w domu. A na seanse chodzę takie, gdzie jest dużo, głośno i jak są w tym kosmici albo bohaterowie komiksów to już w ogóle bomba 😀

I książki! Zawsze były to klimaty postapokaliptyczne, ostatnio kryminały. Niezmiennie wysoko w mojej hierarchii stoją horrory. Jeżeli po pierwszym rozdziale książka mnie nie wciągnie, nie dostaje drugiej szansy.

Podobno sprawiam wrażenie mruka. Uspokajam, to tylko wrażenie 🙂